Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Mogano 1 — прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Eglo (Австрія). Світильники серії MOGANO 1 стануть чудовим дизайнерським акцентом в інтер'єрі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний/ мідь |
- Ціна: 4 464 ₴




Відправка з 12 квітня 2026