Описание
Характеристики
Информация для заказа
Функції дистанційного керування:
– Зміна колірної температури (теплий – нейтральний – холодний)
– Регулювання рівня освітленості за допомогою пульта керування
– Установка таймера для автоматичного вимкнення
– Режим нічника
– Ефект пам’яті. Запам’ятовування режиму останнього використання
Тип монтажу Накладний
Потужність, вт 60W
Напруга АC 165-265V
Світловий потік, Lm 4800Lm
Розмір світильника, mm 555 x 73
Передача кольору, Ra >80
Клас захисту, IP 20
Робоча температура -15 С ..+40 С
Кут розсіювання 140
Термін служби, годин 30000
Гарантія 2 роки
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал плафона, подвесок | Поликарбонат |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Мощность лампы | 60 Вт |
| Степень защиты IP | 20 |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Velmax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 555 см |
| Высота | 73 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Другой тип лампы | Светодиодная |
| Цвет арматуры (основания) | прозрачный+белый |
| Цвет | серебристо-белый |
| Тип выключателя | настенный и пульт д/у |
- Цена: 2 720 ₴



Отправка с 04 июня 2026