Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильники стельові успішно можна застосовувати в приміщеннях із низькими стелями.
Модель С 7026A -1YE можна використовувати як на стелі, так і на стіні (у формі бра).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Висота | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий/жовтий |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Виробник | MR Light |
| Колір арматури (підстави) | білий/ нікель сатин |
- Ціна: 680 ₴

