Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільні світильники в спальні — це дуже необхідний і корисний атрибут, а також оригінальний елемент освітлення. Корисність його полягає в декоруванні вашої кімнати. Дуже зручно не вмикати постійно загальне світло, а використовувати невелике локальне джерело. Тому освітлення у вашій спальні має бути різноманітним.
Лампа, представлена в нашому магазині "Профіт", виготовлена з кераміки та текстилю. Стандартний патрон Е27, використовується звичайна лампа розжарювання або світлодіодна, залежно від ваших уподобань.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Діаметр | 180 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Тип | Настільна лампа |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | silver grey ( сріблясто-сірий) |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | класика |
| Виробник | Интерсвет |
- Ціна: 280 ₴

