Описание
Характеристики
Информация для заказа
Загальна інформація
Торшер Eglo 98309 Espartal – прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Eglo. Модель можна знайти в каталозі Eglo Interior Lighting 2019-2020.
Матеріали і кольори
Торшер Eglo 98309 Espartal – освітлювальний прилад, в основі якого використовується сталь, алюміній, в плафоні – текстиль. Колір основи нікель матовий, алюміній відмінно гармонує з відтінком білий, в якому виконаний плафон.
Габарити
Торшер Eglo 98309 Espartal має такі габарити: висота – 148,5см, діаметр – 25см.
Технічні характеристики Eglo 98309 Espartal
- Потужність основної лампи становить 60Вт, цоколь типу E27.
- Кількість джерел світла в моделі Eglo 98309 Espartal – 1шт.
- Параметри додаткових ламп: 1x11.8Вт LED.
- Загальний світловий потік складає 1300лм.
- Торшер підключається від мережі 220в, а выключатель веревочный забезпечує можливість включення і виключення приладу.
- Світильник Eglo 98309 Espartal має показник захисту від пилу та вологи IP20, та стане хорошим вибором для домашнього використання в сухих, незапорошених кімнатах. Світильник володіє мінімальним ступенем пиловологозахисту, тому його не рекомендують використовувати в приміщеннях з високим рівнем вологісті і запиленості, а також на вулиці. Бризки води чинять негативний вплив на функціональність та можуть стати причиною виходу з ладу, що слід обов'язково врахувати при виборі місця для монтажу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eglo |
| Страна производитель | Австрия |
| Количество источников света | 2 |
| Степень защиты IP | 20 |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип выключателя | Веревочный |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Текстиль |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1485 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип лампы | лед модуль + Е27 |
| Стиль исполнения | хай-тек модерн |
| Тип цоколя | Е 27 + led |
- Цена: 13 631 ₴






Отправка с 14 июня 2026