Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник-бра фірми Егло Австрія. Може використовуватися як на стіні, так і на стелі. Металева основа та плафон із матового скла. Дає м'яке розсіяне світло
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Опаловое скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 мм |
| Діаметр | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | сучасний |
- Ціна: 2 273 ₴



Відправка з 17 квітня 2026