Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра TRIO FRANCIS 671310105 чудово впишеться в сучасний інтер'єр і стилістику хай-тек. Має вбудований LED-модуль на 40W, обладнана димером, виготовлена з металу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Сірий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Trio |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 см |
| Ширина | 520 см |
| Висота | 195 см |
- Ціна: 13 588 ₴





Відправка з 17 квітня 2026