Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра TRIO RONDO 322610431/322610432– стильний предмет освітлення, має вбудований led-модуль та можливість регулювання інтенсивності світла. Стане чудовим доповненням для інтер'єрів у сучасному стилі або хай-тек. Підходить як для житлових кімнат, так і для громадських приміщень.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Хай-тек |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Материал каркаса | металл |
| Мощность лампы | 37 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Trio |
| Страна производитель | Германия |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Встроенные светодиоды (LED) |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 150 см |
- Цена: 9 840 ₴


