Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна лампа VIDEX
відмінно підійде для різного роду завдань, наприклад,
для освітлення робочої зони столу,
клавіатури, читання, письма, шиття, манікюру та інших. Настільний світильник має велике основу і досить
стійкий в будь-якому положенні плафона. Плафон настільної лампи має рухоме кріплення і може змінювати кут
освітлення.
Не шкодить зору (немає мерехтіння) і також оснащений сенсорним управлінням.
со встроенным аккумулятором
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 262 мм |
| Диаметр | 74 мм |
| Основные | |
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип | Настольная лампа |
| Напряжение сети | 5 В, 185~265 B |
| Цвет | Белый |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Степень защиты IP | 20 |
| Мощность лампы | 5 Вт |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Тип крепления | На поверхность |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Цветовая температура | 4000К |
- Цена: 1 395 ₴



Отправка с 13 июня 2026