
влевовправо
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED світильник квадрат ART VIDEX 30W 5000K (VL-BHFS-305) Світлодіодний світильник VIDEX ART квадрат накладної потужністю 30W 5000К зі ступенем захисту IP65.
Світильник VIDEX для ЖКГ використовують в домашньому і промисловому секторі
. Дуже добре підходять для освітлення сходових клітин багатоповерхових будинків. Завдяки широкому діапазону напруги (100-265V) що дозволяє використовувати світильник на об'єктах з нестабільним або низької напруги. Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Белый |
| Тип цоколя | LED module |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма плафона | Квадратная |
| Мощность | 30 Вт/ч |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Способ монтажа | Накладной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Длина | 320 мм |
- Цена: 1 172 ₴


