Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний торшер з оригінальним абажуром впишеться в будь-яке дизайнерське середовище. Підходить для вашої вітальні, спальні. Модель представлена в бежевих, деревних, чорних тонах. Світильник виготовлений із дерева, металу, тканини високої якості
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Мотузковий |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Країна виробник | Іспанія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1530 мм |
| Діаметр | 400 мм |
- Ціна: 5 893 ₴

