
Светильник трековый LED 23W 4200K серебро HL832L 018-007-0023 Horoz
- В наличии
- Код: 018-007-0023
1 265 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник трековий PARIS - застосовують для освітлення магазинів, виставкових залах, музеях, галереях та інших приміщеннях в яких потрібно акцентне освітлення. Завдяки трекової системи, світло можна направляти туди, де він потрібен. Конструкція такого світильника складається з основи (яка кріпиться до треку) та поворотної частини (по вертикалі - 360 градусів по горизонталі 90 градусів). З допомогою рейки пристрій може пересуватися на відстань до 3 метрів, в залежності від її довжини. Джерело світла - світлодіоди СОВ LED, які здатні заощадити до 80% електроенергії, у порівнянні з іншими типами освітлення.
Температура світіння 4200К - нейтральний білий колір, приємний для очей. Для правильного вибору яскравості зверніть увагу на показники потужності світлового потоку: чим більше показник, тим яскравіше.
Температура світіння 4200К - нейтральний білий колір, приємний для очей. Для правильного вибору яскравості зверніть увагу на показники потужності світлового потоку: чим більше показник, тим яскравіше.
| Основные | |
|---|---|
| Тип светильника | Встраиваемый |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Материал каркаса | алюминий |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность лампы | 23 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Серебристый |
| Цвет арматуры (основания) | Серебро |
| Лампочки в комплекте | Да |
| Производитель | Horoz |
| Страна производитель | Турция |
| Световой поток | 1550 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Высота | 280 мм |
- Цена: 1 265 ₴
