
влевовправо
LED лампа настiльна з акумулятором 2400mAh TITANUM TLTF-022B 7W 3000-6500K USB серая
- Нет в наличии
- Код: 67000016
460 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED лампа настільна DC3 TITANUM 7W 3000K/4000K/6500K USB димер призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго. Працює від двох акумуляторів Li-Ion3.7V 1200mAh до 8 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Сенсорный выключатель на корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 7 Вт |
| Напряжение сети | 5 В |
| Цвет | Серый |
| Производитель | Titanium |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цветовая температура | 4100K |
| Тип крепления | На поверхность |
- Цена: 460 ₴


