Описание
Характеристики
Информация для заказа
Артикул: VL-DL3R-184W/B
Категорія: Настінно-стельові світильники
Колірна температура світла: 4000К (біле світло)
Якість світла: Ra > 80
Напруга: AC 220-240 V
Потужність: 18 W
Частота: 50/60 Hz
Енергоефективність: 100 Lm/W
Клас енергоспоживання: А+
Світловий потік: 1800 Lm
Максимальна сила струму: 156mA
Кут розсіювання: 120°
Коефіцієнт потужності: 0.5
Ресурс роботи: 30000г
Розміри: 292mm x 29mm
Робоча температура: -20°C ~ + 40°С
Тип монтажу: Накладний
Клас захисту, IP: 20
Гарантійний термін: 2 роки
Матеріали: ABS
Вага: 800г
в налиичи цвет белый
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 18 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Цвет свечения | Белый |
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 18 Вт |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Цветовая температура | 4000К |
| Световой поток | 1800 лм |
| Тип светильника | Накладной |
| Диммер | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 28 см |
| Диаметр | 292 см |
| Вес | 800 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
- Цена: 710 ₴

