Описание
Характеристики
Информация для заказа
Люстра в стилі модерн 7526039-6 GD+CL
Матеріал люстри: метал + скло
Колір люстри: золото + прозорий
Кількість плафонів - 6
Розмір люстри - 920 мм
Тип кріплення - стельовий коло
Кріплення до стелі (підстава) колір - золото
Матеріал кріплення - метал
Джерело світла - 6 ламп Е27
Максимальна потужність лампочки 60 Ватт
Можливість використання лампи: LED, розжарювання, енергозберігаюча
Комплектація лампочками: Немає
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 6 |
| Материал плафона, подвесок | Стекло |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Энергосберегающая |
| Тип цоколя | E27 |
| Мощность лампы | 40 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза |
| Тип выключателя | Настенный |
| Производитель | Levistella |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Овальная |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 92 см |
- Цена: 3 995 ₴


