Описание
Характеристики
Информация для заказа
Його дизайн не тільки естетично привабливий, але й функціональний, роблячи його ідеальним вибором для тих, хто цінує як якість освітлення, так і стиль у своєму домі та офiсi
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | алюминий, металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Производитель | Numina |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Световой поток | 600 лм |
| Цветовая температура | 3000К |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 620 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 30 мм |
- Цена: 850 ₴



