Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
Загальна потужність : 32 W
Довжина : 800 mm
Від стіни : 3,5 сm
Напруга ламп : 220 V
Тип ламп : LED
Кількість ламп : 1
Оснащення : блок
Тип кріплення : на планку
Материал каркаса : металл, белый, бронза
Ступінь захисту : IP20
| Основные | |
|---|---|
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | алюминий, металл |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет свечения | Белый |
| Мощность лампы | 32 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Бронзовый |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза, Белый |
| Тип выключателя | Настенный |
| Производитель | Numina |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Мощность | 32 Вт/ч |
| Способ монтажа | Накладной |
| Цветовая температура | 3000К |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 800 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 35 мм |
- Цена: 1 110 ₴



