Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник стелоьовий Intelite functional pedant 32W
3000-6000 K - wt це високотехнологічний освітлювальний прилад ,що представляє собою сучасну альтернативу класичним люстрам. Ця модель управляється пультом дистанційного керування, що дозволяє змінювати світову температуру і яскравість. володіє функцією коганця , пам'яттю останнього режиму і сумісний з вимикачем з підсвічуваннм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | акрил |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 32 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Maxus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Тип крепления | Планка |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Высота | 120 см |
- Цена: 4 480 ₴

