Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світильник стельовий Intelite functional pendant 32W 3000-6000K C (IFP-32TW-C)– це інноваційний високотехнологічний освітлювальний прилад, що представляє собою сучасну стильну альтернативу традиційним люстр.
Ця модель належить до «розумної» серії Airlight, управляється за допомогою пульта дистанційного керування, що дозволяє змінювати яскравість і світлову температуру, володіє функцією каганця, пам'яттю останнього режиму і сумісна з вимикачами з підсвічуванням.v
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Лофт/индустриальный стиль |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Мощность лампы | 32 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип выключателя | Настенный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Производитель | Maxus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Тип крепления | Планка |
| Форма плафона | Круглая |
| Возможность регулировки высоты | Да |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 50 см |
| Высота | 120 см |
- Цена: 4 480 ₴

