
Лампа светодиодная ST64 FM 7W 2700K 220V E27 Golden
- В наличии
- Код: 16000199
189 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа MAXUS 1-MFM-7064 підійде для житлових і громадських приміщень, створить вишукану естетику ретро завдяки дизайну filament. Лампа має прозору колбу, що збільшує енергоефективність. Широкий кут розсіювання допомагає рівномірно розподілити світло по всій площі приміщення. Гелій, яким наповнена колба, перешкоджає перегріву й забезпечує надійне тепловідведення. Світло цієї лампи комфортне, воно не створює неприємного мерехтіння, а передача відтінків – природна.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Мощность | 7 Вт |
| Цвет свечения | Теплый |
| Минимальная цветовая температура | 2700 К |
| Угол свечения | 360 град. |
| Срок службы ламп | 30000 час |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 800 лм |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 140 мм |
| Диаметр трубки | 64 мм |
- Цена: 189 ₴
