Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вишуканий торшер EGLO Up 2 82844 гармонійно поєднує в собі витончену стійку ніжку та елегантну форму скляного плафону. Граціозний вигляд допоможе йому стати невід'ємною частиною інтер'єру, оформленого в сучасному чи класичному стилі, наголошуючи на унікальності оформлення.
При розміщенні виробу поруч із кріслом або диваном приємне освітлення сприятиме комфортному читанню чи в'язанню, дозволяючи уникнути сильного навантаження на зір.
| Основные | |
|---|---|
| Стиль исполнения | Модерн |
| Количество источников света | 2 |
| Материал плафона, подвесок | Акрил |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | E27 |
| Другой тип цоколя | E14 |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Степень защиты IP | 20 |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Бронза |
| Тип выключателя | Кнопка на шнуре |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Производитель | Eglo |
| Страна производитель | Австрия |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 176 мм |
- Цена: 4 936 ₴

