Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нинішні освітлювальні прилади дають змогу оформити інтер'єр різними світловими рішеннями. Однак, більш "затишні" серед усього асортименту — це торшери. Головним їхнім призначенням є місцеве освітлення і виконання декоративної функції. Торшер (у перекладі з французької torchere від torche — факел) — підлоговий або настільний світильник з абажуром на високій підставці, що закриває джерело світла. Через абажуру торшер випромінює розсіяне, неяскраве світло, що не втомлює очі. Без сумніву, хочеться придбати порівняно недорого. Найкращий варіант — все це зробити, не залишаючи дім і в комфортний для Вас час, в інтернет-магазині, адже там можна докладно роздивитися асортимент, порівняти товари, що цікавлять, водночас заощадити та час, і фінанси. Якщо Ви любите робити перестановки у квартирі, то Торшер Eglo — це те, що Вам потрібно! Цей освітлювальний прилад можна переміщати з місця на місце, змінювати за допомогою нього світлове рішення, а також він дає змогу створювати зовсім іншу атмосферу. Не потрібно буде замислюватися про те, як стежити за таким світловим приладом, догляд — найбільш звичайний.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Нікель/хром |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1765 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | класика |
| Тип цоколя | Е14 + Е27 |
- Ціна: 5 075 ₴


Відправка з 12 квітня 2026