Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підлоговий у стилі лофт Торшер. Розміри: 137 см.
Лампи: 1шт x 60Вт (E27).
Плафон: Сталь (steel)/Чорний, білий (black, white).
Основа: Сталь (steel)/Чорний (black).
Влагозащита: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення від мережі 220 В. Ніжний вимикач.
Лампи: 1шт x 60Вт (E27).
Плафон: Сталь (steel)/Чорний, білий (black, white).
Основа: Сталь (steel)/Чорний (black).
Влагозащита: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення від мережі 220 В. Ніжний вимикач.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1370 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | лофт |
- Ціна: 4 425 ₴


Відправка з 17 квітня 2026