Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підлоговий LED/трансформер. Може бути використаний у двох варіантах: Завдяки розбірним частинам корпусу світильник можна використовувати як настільну лампу або як торшер. Гнучка верхня частина корпусу дає змогу встановити необхідний напрямок світла.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | пластик, силікон, Алюміній |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Videx |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED модуль |
| Інший тип лампи | Світлодіодна |
| Стиль виконання | лофт |
| Колір світіння | 3000-4100-5500 K |
- Ціна: 3 210 ₴


