Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підлогова лампа-торшер. Вдало можна використовувати в інтер'єрі, для читання, роботи за столом тощо. колір вишня в наявності, інші кольори під замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Різні кольори |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Lumano |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | лофт |
- Ціна: 2 548 ₴


Відправка з 07 квітня 2026