Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра Eglo 93399 Guadiano — прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Eglo (Австрія). Світильники серії Guadiano стануть чудовим дизайнерським акцентом в інтер'єрі.
без пульта
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 9 |
| Матеріал плафона, підвісок | Сатинове скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GX53 |
| Потужність лампи | 7 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 570 см |
| Ширина | 570 см |
| Висота | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | нікель матовий |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 11 776 ₴

