Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей світильник матиме чудовий вигляд в найрізноманітніших інтер'єрах і дає змогу отримати необхідний рівень світла. Основними рисами класичного стилю є симетричність форм, гармонійність пропорцій і прямі чіткі лінії. Класичні люстри наділяють приміщення витонченістю, респектабельністю і почуттям розкоші.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип вимикача | Настінний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Іспанія |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Тип цоколя | E14 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Довжина | 115 см |
| Висота | 65 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | класика |
| Виробник | Ваша світлість |
| Матеріал каркасу | метал+ скло |
- Ціна: 11 310 ₴



