Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник тканинний.Підвісний світильник. Розміри: 110 / 78 / 22 см.
Лампи: 2 шт. x 60 Вт (E27).
Плафон: Тканина (fabric) / Сіро-коричневий, золото (taupe, gold).
Основа: Сталь (steel) / Матовий нікель (satin nickel).
Влагозащита: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення від мережі 220 В.
Лампи: 2 шт. x 60 Вт (E27).
Плафон: Тканина (fabric) / Сіро-коричневий, золото (taupe, gold).
Основа: Сталь (steel) / Матовий нікель (satin nickel).
Влагозащита: IP20.
Лампа в комплекті: Немає лампи.
Живлення від мережі 220 В.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Коричневий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 78 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 6 587 ₴


