Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник підвісний змінними лампами Е27 60w — 2 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Інший тип цоколя | E27 (Стандарт) |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 44.5 см |
| Висота | 110 см |
| Вага | 2 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | нікель матовий |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | сучасний |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 9 007 ₴




Відправка з 12 квітня 2026