Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Eglo Obregon — прекрасний освітлювальний прилад для внутрішнього використання, виготовлений компанією Eglo (Австрія). Світильники серії Obregon стануть чудовим дизайнерським акцентом в інтер'єрі.( 95384, 95383. 95384)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 см |
| Діаметр | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | коричневий /кремовий дуб |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Матеріал плафона, підвісок | метал/дерево |
- Ціна: 4 870 ₴



