Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в класичному виконання гармонійно доповнить ваш інтер'єр і мають популярність вже багато століть: саме світильники з цього міцного обробляння, що чудово піддаються, і дуже гарного сплаву прикрашають середньовічні замки, розкішні двірці Вікторіанської епохи та особняки аристократів XIX століття. Люстри з бронзи надають приміщенням елегантності та витонченості, підкреслюють чудовий смак власника дому.
Вони підходять під усі історичні та більшість сучасних стилів і прекрасно поєднуються практично з будь-якими відтінками
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | STELLAR |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Бронза |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 см |
| Висота | 152 см |
| Вага | 2500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | класика |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір | кремовий |
- Ціна: 4 500 ₴


