Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра світильник настінний
патрон Е 14 дві лампи світлодіодні Led або лампи розжарювання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pride |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Матеріал каркасу | кришталь |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий прозорий |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Стиль виконання | класика |
| Колір арматури (підстави) | хром |
- Ціна: 753 ₴






