Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
.Бра набули широкого поширення з XVII повік і є частиною декоративного оздоблення приміщення, а також використовуються для освітлення і підсвічування будинків зовні Поділ приміщення на ділянки. За допомогою бра можна виділити деякі ділянки одного приміщення світлом, у такий спосіб розділивши його на кілька ділянок.Освітлення будинків, парканів, коз.блоків зовні. Водночас використовуються настінні світильники зі ступенем захисту, яка передбачає використання на вулиці.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | галогенна або LED |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
- Ціна: 1 452 ₴


