Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний Pascal 1 виробництва Австрія. Добре доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Опаловое скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 480 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 2 257 ₴


Відправка з 16 квітня 2026