Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ванна кімната потребує не просто красивого світильника, а джерела світла, який зробить її зручною та функціонально. Світильник Palmera має корпус із металу, захист від вологи класу IP44 дають змогу безпечно експлуатувати світильник у приміщеннях із підвищеною вологістю й частими перепадів температури.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Опаловое скло |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | E14 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Діаметр | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір арматури (підстави) | хром |
- Ціна: 2 643 ₴


Відправка з 22 квітня 2026