Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра отримали широке поширення з XVII повік і є частиною декоративного оздоблення приміщення, а також використовуються для освітлення і підсвічування будинків зовні Поділ приміщення на ділянки. За допомогою бра можна виділити деякі ділянки одного приміщення світлом, у такий спосіб розділивши його на кілька ділянок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Massive |
| Країна виробник | Бельгія |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
| Потужність лампи | 11 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона, підвісок | Без плафона |
| Тип цоколя | G23 |
| Колір | нікель матовий |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 638 ₴

