Для освітлення паркових зон и приватних присадибних ділянок часто використовуються світильники, які відповідають найкращим условиям безпечною и комфортної життя як аматорів нічних прогулянок, так и мешканців населених пунктів. Помимо цього садово-паркові світильники мають предназначение для прикраси прибудинкових територій и покликані підкреслити ексклюзивність ландшафтного дизайну.
Садово-паркове освітлення — це невіддільна частина ландшафтного проєкту, і воно не може розглядатися в відриві від основної мети — генерування позитивних емоцій. Адже у всіх цивілізаціях і культур парк або сад сприймається як місце для умиротворення, насолоди та відпочинку. Тому освітленість саду у вечірню пору несе на собі завдання не тільки справлятися з темнотою й забезпечувати комфортні умови для перебування, але й створювати всілякі світлові ефекти. Світлове оформлення парку або саду визначається їх індивідуальністю й необхідністю підкреслити рослинність, рельєф поверхні, архітектурні елементи або підкреслити особливо унікальний пейзаж
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LusterLicht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 230 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип живлення | Мережа |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 31.8 см |
| Ширина | 22.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір корпусу | алюміній чорний |
- Ціна: 1 680 ₴



