Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний Ультралайт Munich QMT 1242 для зовнішнього освітлення ладану та садово-паркових територій
Найкраще підходить для архітектурного освітлення парків і встановлення на стінку будівлі

Тип — настінний
Колір — темно-зелений
Матеріал — алюмінієвий сплав/скло
Патрон — E27
Напруга — 220 В
Потужність — 100 Вт
IP 65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LusterLicht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип освітлення | Ліхтар |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Цоколь | E27 |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Вага | 2.5 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 67 см |
| Ширина | 44 см |
| Діаметр | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | темно зелений |
- Ціна: 2 872 ₴



