
влевовправо
Ліхтар підвісний на ланцюгу Verona 1040
- Під замовлення
- Код: 1040
Відправка з 13 червня 20262 320 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lusterlicht — це відомий виробник чудових світлотехнічних виробів із Німеччини. Міцні, надійні та неймовірно стильні моделі цього бренда стануть найкращим доповненням будь-якого екстер'єру. Компанія випускає і вуличні світильники, й інтер'єрні, але особливою популярністю користуються саме вироби для ландшафтного дизайну. Вся річ в тому, що вони виготовляються з високоміцних, якісних матеріалів і вирізняються стильним зовнішнім виглядом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LusterLicht |
| Країна виробник | Німеччина |
| Застосування освітлення | Для освітлення ландшафтів |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 1340 лм |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Цоколь | E27 |
| Тип живлення | Мережа |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Вага | 1.8 г |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 105.3 см |
| Ширина | 104 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Лампа розжарювання або світлодіодна |
| Колір світіння | 3000-4100-5500 K |
| Колірна гамма | чорний матовий/антична мідь |
| Колір корпусу | чорний/мідь |
- Ціна: 2 320 ₴


