-36%влевовправо
Світильник вуличний 1860 Eyes Lutec
- В наявності
- Код: 1860 Eyes
1 762 ₴
1 127,68 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний вологозахищений світильник із корпусом із литого алюмінію з ультразвуковою обробленням поверхні.
Світильник може використовуватися як фасадна або архітектурна підсвітка.
Світильник може використовуватися як фасадна або архітектурна підсвітка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lutec |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення басейнів, Для зовнішнього освітлення будівель |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 3 Вт |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 11.5 см |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | 4100 |
- Ціна: 1 127,68 ₴



