Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Lutec — якісні світильники для садово-паркової й архітектурної підсвітки. Кожен світильний цієї серії має неповторний дизайн. Світильники надаватимуть шарм і витонченість об'єкту. Вони довговічні та надійні у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lutec |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип освітлення | Світильник |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 9 Вт |
| Кількість ламп | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Цоколь | G23 |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | Люмінесцентна |
- Ціна: 2 875 ₴


