Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник для ванної EGLO PALERMO 88199 від виробника Eglo підходить в інтер'єр ванної, кухні, інших приміщень із підвищеним рівнем вологості. Під час виготовлення продукції "Світильник для ванної використані такі матеріали: скло, метал; є такі кольори: білий, матовий хром.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | G9 |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | галогенна або LED |
| Стиль виконання | сучасний |
| Матеріал плафона, підвісок | скло опаловое |
| Колір арматури (підстави) | нікель матовий |
- Ціна: 1 452 ₴

