Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник стельовий 88573 Tabo можна використовувати у вологих приміщеннях або на вулиці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип цоколя | GU10 |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір | Сірий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Колір арматури (підстави) | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | галогенна або LED |
- Ціна: 1 185 ₴

