Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Velmax Mosaic 23-45-12 — модель для тих, хто прагне йти в ногу з часом. Сучасний дизайн і технології виробництва забезпечують створення відповідної атмосфери Вашого житла. Ви отримуєте не тільки високу продуктивність, але й неповторний естетичний ефект завдяки правильному освітленню. Якісні світлові елементи, приємні для ока форми та надійні матеріали прекрасно підкреслять сучасний дизайн і додадуть в інтер'єр нотки індивідуальності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 120 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 50 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір світіння | 2700-6400 |
| Тип вимикача | настінний пульт управління |
- Ціна: 5 400 ₴


Відправка з 07 квітня 2026