
Світильник світлодіодний Velmax Crystal 23-42-61 70 W 3000-6500 К
- Під замовлення
- Код: 23-42-61
Відправка з 04 червня 20262 620 ₴
+380 (67) 567-43-85
0676309988
Администраторповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
PMMA світильник. Функції дистанційного керування: - Зміна колірної температури (теплий — нейтральний — холодний) — Регулювання рівня освітленості за допомогою пульта керування — встановлення таймера для автоматичного вимкнення — Режим нічника — Ефект пам'яті. Запам'ятовування режиму останнього використання
Накладний LED світильник Smart Light/ Потужність — 70 Вт/Світовий потік — 4900 Лм/Стінок світла — 2700-6400K/ Кут розсіювання — 180 градусів/ Розміри — 490x60 мм
Тип монтажу накладний. Потужність 70W Напруга АC 220-240V 50-60Hz. Розмір світильника mm 490 x 60.Передача кольорів Ra >75 Клас захисту IP 20. Робоча температура — 15 С.+40 °C. Термін службы 30000 годин
Гарантія 2 роки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал плафона, підвісок | Полікарбонат |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | LED модуль |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Velmax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 49.5 см |
| Висота | 8.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | білий/блакитний |
| Колір арматури (підстави) | блакитний/хром/білий |
| Тип вимикача | настінний пульт д/у |
- Ціна: 2 620 ₴
