Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра та настінні світильники австрійського бренда вражають продуманим дизайном і вдалим вибором матеріалів. Зовнішній вигляд Eglo 96566: Світильник виготовлений із якісних комплектуючих, включно з матеріалом арматури сталь, пластик. Конструкція та колірне рішення виробу дають змогу вписати його в інтер'єр у стилі модерн. Показливість цієї моделі — вимикач на корпусі та в нижній частині корпусу є USB-роз'єм для заряджання телефона.
| Основні | |
|---|---|
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 3.5 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Виробник | Eglo |
| Країна виробник | Австрія |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
- Ціна: 3 071 ₴


Відправка з 12 квітня 2026