Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник настінний Вelen-1 можна використовувати для декору будь-якого приміщення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Основні | |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Колір світіння | 4000 |
- Ціна: 1 600 ₴



Відправка з 16 квітня 2026