Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник у стилі лофт, можна використовувати для дизайну у кафе, ресторанів, кухонь.
Світильник із рухомими сторонами — може мати вигляд трикутника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стиль виконання | Лофт |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Тип вимикача | Настінний |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Виробник | Horoz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Форма | Трикутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1500 см |
| Діаметр | 320 см |
- Ціна: 957 ₴



Відправка з 12 квітня 2026