Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний торшер 2-MSL-10841-FB — це сучасне, надійне й економне джерело світла, призначене для організації загального, зонального або акцентного освітлення житлових і адміністративно-громадських інтер'єрів.
Переваги:- Акриловий обідок, крім декоративної функції, відіграє роль розсіювача, забезпечуючи м'яке та комфортне для очей периферійне світло.
- Професійне технічне рішення драйвера забезпечує комфортне для зору освітлення без пульсацій, плавне увімкнення/вимкнення світильника.
- IC драйвер забезпечує надійний захист від перепадів напруги в електромережі в діапазоні від 150 до 260 V.
- Стабільний світловий потік упродовж усього терміну експлуатації — 50 000 годин.
- Гарантія виробника — 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Діаметр | 220 мм |
| Вага | 2.5 г |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | підходить для класичних і сучасних інтер'єрів |
| Тип цоколя | Led модуль |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Колір світіння | 4100 |
- Ціна: 1 890 ₴


