Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний торшер із двома плафонами 2-MSL-20841-FW — це сучасне, надійне й економне джерело світла, призначене для організації загального, зонального або акцентного освітлення житлових і адміністративно-громадських інтер'єрів
- Акриловий обідок, крім декоративної функції, відіграє роль розсіювача, забезпечуючи м'яке та комфортне для очей периферійне світло.
- Професійне технічне рішення драйвера забезпечує комфортне для зору освітлення без пульсацій, плавне увімкнення/вимкнення світильника.
- IC драйвер забезпечує надійний захист від перепадів напруги в електромережі в діапазоні від 150 до 260 V.
- Стабільний світловий потік упродовж усього терміну експлуатації — 50 000 годин.
- Модель сумісна з будь-якими, навіть найбільш бюджетними типами вимикачів із підсвіткою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxus |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 8 Вт |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стиль виконання | хай-тек, модерн |
| Тип цоколя | Led модуль |
| Тип лампи | LED |
| Матеріал плафона, підвісок | метал, пластик |
| Колір світіння | 4100 |
- Ціна: 1 890 ₴


